fbpx

Blog'asSkaitykite naujausias žinias

 

Kūdikio / naujagimio fotosesija fotografas fotografe Klaipėda

Pasak vokiečių filosofo Novalio, “kūdikis - tai meilė, tapusi matoma”, todėl įamžinti šį beribį stebuklą, sukeliantį tyriausius jausmus, priverčiantį nusišypsoti net verkiantį angelą, ypač norisi jo tėveliams, seneliams, krikšto tėvams ir kitiems artimiesiems. Suteikti šią ypatingą ir trapiai žavią naujagimio fotografavimo paslaugą, įamžinti išskirtines akimirkas ir ypatingus pirmuosius šypsnius, jaukaus miegelio momentus pasiryžusi “Meno magija”, prieš tai išsamiai atsakiusi į Jūsų dažniausiai užduodamus klausimus.

Kada geriausia fotografuoti naujagimį / kūdikį?

Naujagimiai labai greitai adaptuojasi namuose, nes būtent čia jie jaučiasi mylimi, saugūs, globojami, tad ramybė tvyranti ore, beribė meilė ir šiluma, kuria supa artimieji, padeda jiems kasdien vis labiau tvirtėti ir tapti guvesniais, nebe tokiais kone nuo ryto iki ryto miegančiais meškučiais. Tad idealiausia fotografuoti naujagimį iki 2-os savaitės, t.y. 5-14 dienomis, kada jie dar yra mieguisti, lankstūs, vis dar nostalgiškai sapnuoja mamos įsčias ir lengvai pasiduoda švelniai paguldomi, tykiai sudeda glaudžiamas fotografijai rankas, švelniai glaudžia prie savęs gėlės žiedą ar pliušinį zuikutį.

Kaip tinkamai pasiruošti naujagimio fotosesijai?

Naujagimio / kūdikio fotosesija labiausiai neramina ne patį naująjį žmogutį, bet jo tėvelius, senelius ir kitus artimuosius, todėl didžiausias pasiruošimas laukia būtent didžiųjų fotosesijos dalyvių “už kadro”. Tai tarsi mažytis egzaminas, prieš kurį būtina gerai išsimiegoti mamai ir nusiteikti taip laukiamam “išbandymui”. Daugiau nieko nėra, nes beribė meilė ir švelnumas dabar būtent ir yra tai, kas svarbiausia bei būtiniausia Jūsų naujajam šeimos nariui.

Ar tai saugu?

Be abejo, kad saugu! Visos fotosesijos metu naudojamos medžiagos, dekoracijos yra pagamintos tik iš natūralių medžiagų, nealergizuojančios ir nesukeliančios nemalonių potyrių, nes trapių naujagimių poreikiai yra svarbiausi. Fotografė, dviejų vaikų mamytė, turinti ilgalaikę ir profesionalią patirtį, lankiusi ne vienerius kursus, Jūsų naujagimiui suteiks jaukumą, švelnumą ir tyliai niūniuodama fone ošiančiai jūros bangų mūšai, neišbudins Jūsų angelo, tik stengsis dėl Jūsų, kad būtų įamžinti nuostabiausi momentai, amžiams išliksiantys nepakartojamu prisiminimu apie taip greitai prabėgusias akimirkas.

Ar reikia turėti savų rūbelių, dekoracijų?

Jums rūpintis dėl fotosesijoje naudojamų rūbelių, dekoracijų ar kitų elementų tikrai nereikia, nes viskuo pasirūpiname mes. Aibė ryškiaspalvių galvajuosčių, teminių rūbelių, šiltų ir jaukių pledų bei kt., yra mūsų darbo “arsenalas”, kuris skirtas Jūsų svajonių realizavimui. Esant pageidavimams ir poreikiams fotosesijos derinimo metu aptariame visas smulkmenas, tad iš anksto aptariame ir numatome, kad nieko netrūktų, o Jums būtų ramu ir tiesiog ruoštumėtės šiai neišdildomai patirčiai.

Ar naujagimis fotosesijos metu nepatirs streso, diskomforto?

Svarbiausias šios fotosesijos dalyvis – Jūsų kūdikis, tad visas dėmesys ir švelnumas skirtas būtent jam. Prieš fotosesiją geriausia, kad mama naujagimį / kūdikį pamaitintų, kad šis panirtų į nuostabųjį sapnų pasaulį. Jos metu naudojamas šilumą teikiantis vėjelis, kad būtų jauku ir net menkiausias šaltis netrikdytų Jūsų mažojo žmogučio, o fone tyliai dvelkiantis jūros bangų ošimas suteikia aplinkai išskirtinę raminančią būseną, tad net menkiausios mintys apie stresą ar diskomfortą telieka tolumoje.

Kur atliekamos fotosesijos?

Fotosesijos atliekamos Jums atvykstant pas mus į "mini" studiją Klaipėdoje arba Jums pageidaujant, mes atvykstame patys į Jūsų namus ar Jums priimtiną vietą Klaipėdoje ar Klaipėdos rajone. Atvykstant pas Jus, visą reikiamą įrangą atsigabename patys, tad Jums telieka ramiai laukti mūsų ir būti tinkamai nusiteikusiems.

Kiek laiko trunka naujagimio fotosesija?

Naujagimio fotosesija dažniausiai trunka apie 2-6 valandas, o viskas priklauso nuo pagrindinio jos dalyvio – Jūsų mažojo žmogučio nusiteikimo, saldaus miegelio trukmės ir, žinoma, Jūsų pačių.

Kas įeina į paslaugų paketą?

Detalius paslaugų paketų aprašymus ir kainas rasite paspaudę šią nuorodą.

Daugiau Jums aktualios ir rūpimos informacijos suteiksime elektroniniu paštu ar telefonu, o Jūsų svajones ir lūkesčius realizuosime mūsų susitikimų metu!

Meno magija
Susisiekti