fbpx

Blog'asSkaitykite naujausias žinias

 

Kūdikio / naujagimio fotosesija, atsakymai į Jums rūpimus klausimus...

Kūdikio / naujagimio fotosesija fotografas fotografe Klaipėda

Pasak vokiečių filosofo Novalio, “kūdikis - tai meilė, tapusi matoma”, todėl įamžinti šį beribį stebuklą, sukeliantį tyriausius jausmus, priverčiantį nusišypsoti net verkiantį angelą, ypač norisi jo tėveliams, seneliams, krikšto tėvams ir kitiems artimiesiems. Suteikti šią ypatingą ir trapiai žavią naujagimio fotografavimo paslaugą, įamžinti išskirtines akimirkas ir ypatingus pirmuosius šypsnius, jaukaus miegelio momentus pasiryžusi “Meno magija”, prieš tai išsamiai atsakiusi į Jūsų dažniausiai užduodamus klausimus.

Skaityti daugiau...

Konkursas jaunavedžiams 2015 metams!!!

Vestuvinis konkursas 2015 metams

Esate susižadėję, norite savo santykius įtvirtinti prisiekdami amžiną meilę vienas kitam ir planuojate vestuves 2015 metais??? Jeigu taip, tuomet šis pasiūlymas kaip tik Jums - būsimi Jaunavedžiai!

Jūsų laukia nerealios dovanos ne tik iš mūsų, bet ir iš mūsų draugų!

Skaityti daugiau...

Laimėkite 30% nuolaidą krikštynų fotografijai!

Konkursas krikštynų fotografijos nuolaidai laimėti

Įpusėjus žiemužei ir pradėjus galvoti apie vasaros darbus norime paskelbti puikų konkursėlį mamytėms ir jų mažiesiems, kurie planuoja 2015 vasarą surengti krikštynas.

Jums, mielosios ir mielieji, siūlome laimėti Meno Magijos krikštynų fotosesijos net 30% nuolaidą ir pagal Jūsų individualius pageidavimus nemokamai pagamintus mamytei ir jos didžiausiam džiaugsmui skirtus papuošaliukus, bei krikšto žvakutės papuošimą iš mūsų draugų Kūdykių grožybių.

Skaityti daugiau...

Meno magija
Susisiekti